Nisan 27, 2018
CHINAPLAS 2018 – Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrileri Fuarı

CHINAPLAS fuarı, 180.701 ziyaretçi ile tarihinin en büyük ziyaretçi sayısına ulaştı.

CHINAPLAS 2018, Şangay’da Nisan ayı sonunda dört gün süreyle açık kaldı ve yine oldukça başarılı bir performansa imza attı.

Yağmurlu hava bile  akıllı üretimden, yenilikçi malzemelerden ve yeşil çözümlerden ilham alan ziyaretçilerin heyecanını engelleyemedi. Dünyanın dört bir yanından toplam 180.701 profesyonel alıcı ve katılımcı,  yeni fuar alanında ( Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi (NECC), Şangay, Çin Halk Cumhuriyeti’nde ) dört gün boyunca CHINAPLAS’ı ziyaret etti.

CHINAPLAS 2018’a katılan 180.701 profesyonel alıcının  % 26,5’ini yurtdışı ziyaretçilerden oluştu. 150 farklı ülke ve bölgeden katılımcı CHINAPLAS fuarında yerini aldı.

30 yılı aşkın bir süredir Çin’in plastik ve kauçuk endüstrilerinin büyümesine eşlik eden CHINAPLAS, bu endüstriler için seçkin bir buluşma ve iş platformu haline geldi ve aynı zamanda ülkenin refah artışına büyük ölçüde katkıda bulundu. Şu anda, CHINAPLAS, sadece Asya’daki en büyük plastik ve kauçuk ticaret fuarı değil, aynı zamanda endüstri temsilcileri tarafından dünyanın en etkili 2. sergisi olarak kabul edilmektedir. Dünyanın en büyük plastik ve kauçuk ticaret fuarı olan Almanya’daki K Fuarının arkasından geldiği değerlendirilmektedir.

Sonuç itibariyle, Chinaplas Asya’nın en büyük plastik ve kauçuk ticaret fuarıdır ve endüstri tarafından dünyanın en etkili fuarlarından biri olarak kabul edilmektedir. Bilim ve teknolojinin hızlı gelişimi, otomobil, elektronik ve elektrikli aletler, bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon, inşaat ve inşaat ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli imalat sektörlerinde plastik ve kauçuk uygulamalarının kullanımını  arttırmıştır. Bu nedenle Chinaplas, plastik ve kauçuğa dayalı sektörler için dünyanın en önemli ve etkin organizasyonlarından biridir; ulular arası tedarikçi ve üreticilerin, dünya çapında ziyaretçilere, yenilikçi ürünlerini ve teknolojilerini sergilediği periyodik  ve seçkin bir buluşma platformudur.

Yorum Bırak
© Plasmar Plastik ve Kimya San. ve Dis Tic. A.S / Bilgi Toplumu Hizmetleri / KVKK Aydınlatma Metni