Müşteri Sadakati En Önemli Hedefimizdir.

Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız, kuruluşundan bu yana şirket değerleri içerisinde saklıdır.

Plasmar, plastik hammadde ithalatı ve dağıtımı alanında sektörünün öncü firmasıdır.
Küresel bir marka olmak için istikrarlı şekilde büyüyen Plasmar, kurulduğu günden bu yana pozitif enerjiyi, güçlü satış organizasyonunu ve mükemmel hizmet politikasını içinde barındırır.
ÜRÜNLER DAĞITIM AĞIMIZ
"Plasmar ailesi olarak, ilk günkü heyecan ve kararlılıkla yürümeye ve büyümeye devam ediyoruz."
Müşterilerimizin İş Ortağı Tercihi
TARİHÇE

Plasmar, ithalat kaynaklı plastik hammadde dağıtımı hedefiyle faaliyet göstermek üzere 2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Geçen yıllar içerisinde, sabit ürün kalitesini temel alan ve uzun vadeli ilişkilerle çalışan dünyanın en saygın üretici ve tedarikçileri ile köklü ilişkiler geliştirmiştir.

2014 yılı sonunda, Plasmar tarihi için çok kritik bir dönüm noktasını teşkil eden Ortaklık Anlaşması Toyota Tsusho Corporation firması ile imzalanmıştır. Bu ortaklık, öncelikle Türkiye’de ve daha sonra da başta Afrika kıtası olmak üzere gelişmekte olan pazarlarda plastik hammadde ticaretini yürütme ve geliştirme amacıyla gerçekleştirilmiştir.

Ortaya çıkan bu yeni bir fırsat ile, Plasmar, Türk Plastik Hammadde sektöründeki pazar lideri konumunu korumayı, dünya plastik hammadde pazarı için küresel ve etkin bir oyuncu seviyesine ulaşmayı, yeni ürünlerle başta Kuzey Afrika, Balkanlar ve Kafkasya olmak üzere gelişen yeni pazarlara nüfuz etmeyi planlamaktadır.

Günümüzün hızla değişen polimer ve kimya endüstrisi alanında, Plasmar bünyesinde, plastik hammadde ürün gamına ilişkin olarak kalıcı bir kaynak ve dağıtım ağı kurulmuştur. Bu faktörlerle birlikte ürün kalitesi ve teslimat güvenilirliği, Plasmar’ın yıllardır devam eden başarısının kilometre taşlarını oluşturmuş ve geleceğe daha güvenle bakmasını sağlamıştır.

CEO'muzdan Mesaj
Plasmar'ın odak noktası, her zaman tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlamak olmuştur.Bu şirket kültürü, müşterilerimiz için en etkili çözümleri sunmak adına tüm ekibimizi bugün de hazır, proaktif ve motive tutmaya devam ediyor.

MEHMET ALTUNKILIÇ
CEO

0

YILLIK SATIŞ MİKTARI MT

0

AKTİF MÜŞTERİ

0

TÜRKİYE'DE 500 EN BÜYÜK FİRMADAKİ SIRALAMASI (2015)

0

MİLYAR TL BRÜT SATIŞ
Temel Değerlerimiz
MALİYET AVANTAJI SAĞLAYIN

Deneyimli satış ekibimizin sunduğu güncel pazar bilgisi ve piyasadaki değişikliklere karşı esnekliğimiz temel varlıklarımızdan biri olmuştur.

KAZAN-KAZAN YAKLAŞIMI

Plasmar, hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda önemli bir aktör olabilmek ve bu varlığını korumak için paylaşıma dayalı işbirlikleri geliştirmiştir.

BÖLGESEL DAĞITIM İMKANI

Plasmar, lokal olarak stok tutmaya dayalı sürdürülebilir ve esnek bir tedarik zinciri oluşturmuştur; bu sayede müşterilerine en yakın noktada teslimat imkanı ve teknik destek sunmaktadır.

GLOBAL & DÜZENLİ TEDARİK

Yıllar itibariyle, Plasmar, petrokimya sektörünün en saygın üretici ve tedarikçileri ile köklü ilişkiler geliştirmek suretiyle düzenli ve dünya çapında bir tedarik ağı oluşturmuştur.

ZAMANINDA TESLİM & ESNEKLİK

Plasmar, Türkiye'nin stratejik bölgelerinde yer alan birçok depo ve antrepo ile çalışmaktadır; bu yapı, bir çok noktada düzenli stok tutma ve farklı sözleşme koşul ve teslimat seçenekleriyle alım-satım yapabilme imkanını beraberinde getirmektedir.

HER ZAMAN YÜKSEK KALİTEDE & GÜVENİLİR HİZMET

Tüm süreçlerimizde müşteri odaklı yaklaşımı göstermek, müşterilerimizin kalite ve süreklilik beklentilerine cevap verebilmek amacıyla müşterilerimiz için değer yaratmak daima ilk önceliğimizdir.

Bizimle Temasa Geçin
Plasmar, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü sorunuza cevap vermeye hazırız.

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve en kısa zamanda size geri döneceğiz.
İLETİŞİM
© Plasmar Plastik ve Kimya San. ve Dis Tic. A.S / Bilgi Toplumu Hizmetleri / KVKK Aydınlatma Metni / Entegre Yönetim Sistemi (EYS) Politikası