EnglishEnglishTürkçe
About PlasmarVision - Value PropositionCurrent Product RangeContact Us
Plasmar strongly highlight and underline his major principle as Customer Satisfaction
Boşluk
Boşluk Boşluk Boşluk

bulletToyota Tsusho ile ortaklık anlaşması

Plasmar A.Ş. ve Toyota Tsusho Corporation arasında ortaklık anlaşması imzalandı. Anlaşmanın imza töreni, ChemOrbis’in 9 Eylül 2014 tarihinde Four Seasons Bosphorus Otelde düzenlediği Türkiye Toplantısı'nda gerçekleşti. Toyota Tsusho adına, Mr. Suzuki, President of Toyota Tsusho Europe ve Mr. Tsubakimoto, Executive office of Toyota Tsusho Corporation törende hazır bulundu.


Bu anlaşma ile, plastik hammadde dağıtımı kapsamında, Toyota Tsusho’nun rakabetçi avantajlarından da yararlanmak suretiyle, Plasmar iç piyasadaki pazar lideri konumunu korumayı ve sağlamlaştırmayı, dış piyasalarda ise uluslarası bir dağıtıcı firma konumuna ulaşmayı hedefliyor. Plasmar, önümüzdeki dönemde, sürdürülebilir bir büyüme hedefi doğrultusunda, başta Kuzey Afrika, Balkanlar ve Kafkasya Bölgesi olmak üzere yeni pazarlara açılma projesini bu ortaklık ile hayata geçirmeyi planlıyor.


Yaklaşık 1 yıldır süren görüşmeler neticesinde bugün bu noktaya gelinmesinden büyük memnuniyet duyduğunu belirten Plasmar A.Ş.Genel Müdürü Sayın Mehmet Altunkılıç, bu ortaklığın Şirket tarihi için çok önemli bir eşik, kritik bir kilometretaşı olduğunu ifade etti. Ayrıca, Plasmar’a ve Türkiye’ye inanarak yola çıkan Toyota Tsusho Corporation ile birlikte Şirketin büyük başarıları ve gelecekteki hedefleri yakalayacağına yürekten inandığını da sözlerine ekledi.Boşluk
Value Proposition to our Partners - Plasmar

Boşluk
Boşluk

Boşluk
Boşluk

Boşluk

PLASMAR FORTUNE Dergisinde ilk 500'de
Plasmar Fortune Dergisi 2016 Temmuz sayısında en büyük 500 firma arasında yer aldı.

Gabriel Technologie Plasmar İşbirliği
Knauf Grubunun bir iştiraki olan Belçikalı Gabriel Technologie, EPS tanıtımı ve dağıtımı için Plasmar ile bir anlaşma imzaladığını açıkladı.

23.ncü Uluslararasi Istanbul PLAST EURASIA Fuari (5-8 Aralık)

Boşluk