EnglishEnglishTürkçe
About PlasmarVision - Value PropositionCurrent Product RangeContact Us
Plasmar strongly highlight and underline his major principle as Customer Satisfaction
Boşluk
Boşluk Boşluk Boşluk

BulletPlasmar 2002 yılında İstanbul’da kurulmuş ve ithalat kaynaklı  dağıtım hedefiyle faaliyet göstermeye başlamıştır.

BulletPlasmar geçen seneler zarfında, dünyanın saygın üretici ve tedarikçileri ile köklü ilişkiler geliştirmiştir. Bugün itibariyle, plastik hammadde sektöründe satış, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile uluslar arası boyutta faaliyet gösteren plasmar, bir çok ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

BulletPlasmar müşterinin talep ve beklentileri doğrultusunda, Türkiye genelindeki lojistik organizasyonu ve depo yönetimi ile adeta kapıdan kapıya dağıtım gerçekleştirmektedir.

BulletPlasmar plastik hammadde ve ürünler konusunda derin bilgi sahibi satış-pazarlama ekibiyle  iyi bir “takım çalışması” sürdürür. Plasmar, eğitimli ve deneyimli çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar.

BulletPlasmar yönetimi, 1990  yılından bu yana plastik sektöründe her kademede görev yapmış sektörün tanıdığı ve güvendiği deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

BulletPlasmar temel çalışma prensibi olarak müşteri memnuniyeti kavramına odaklanmıştır. tüm süreçlerimizde müşteri odaklı yaklaşım göstermek, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

 

Boşluk Value Proposition to our Partners - Plasmar
Boşluk
Boşluk
Boşluk

25
Personel

bulletPlasmar Satışlar (Yıllara Göre)Sales Renevue

bulletPlasmar Satışlar (Ürün dağılımları)
Sales Renevue

Boşluk